• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Takvim/Kalender
Videolar

Schloss Burg

                         SCHLOSS BURG
   Remscheid'dan, Schloss Burg'a 15-20 dakikalık kısa bir  yolculuktan sonra. Zamanında büyük bir beyin yaşadığı bir yere geldik.
   Taşlarla örülmüş muhteşem bir yapıydı. Orta çağdan kalma olan bu kale, içindeki eşya ve kalenin bölümleri çok güzel sergilenmişti. Yapı tahta ve taştan olmuştu ve orta çağdan kalmasına rağmen hâlâ sağlamdı. Kalenin içine girdikten itibaren orta çağda yaşıyormuş gibi hissediliyordu. Duvarlarda resmedilmiş önemli olaylar ve kişiler her odada göze çarpıyordu. Tahta işlemeler ve yazılarla resimlerin açıklamaları yapılmıştı. Özellikle aslan modeli duvarlara, amblemlere işlenmişti. En üst katından bakıldığında yeşil bir manzara bizi karşılıyordu.
   Merdivenler eski dönemden kaldığı için yosun tutmuş ve kaygandı. Kalenin yapımı, içi, dışı ve çevresi maketlerle gösterilmişti. Kalenin duvarları arasında bulunan büyük meydanda insanları cezalandırdıkları yer bulunuyordu.
  Kale turumuzu bitirdikten sonra yine kale kadar eski olan evleri gezdik. Hepsi dükkan, lokanta ve ya içki içilebilecek yerlere dönüştürülmüştü. Schloss Burg turumuz bittikten sonra Remscheid'a doğru yola çıktık.
Damla AKSU

Wir kamen zu einem Ort, wo jemand in alten Zeiten wichtig. Es war eine spektakuläre Strick mit Steinen. Diese Burg aus dem Mittelalter, und die Waren in einem sehr schönen Teil des Schlosses angezeigt. Obwohl der Stein und Holzstruktur und war die mittelalterliche noch intakt war. Seit dem Eintritt in die Burg, fühlte er sich wie er im Mittelalter leben. Wichtige Ereignisse und Menschen, an den Wänden dargestellt hob sich in jedem Zimmer. Als er grüßt uns von der obersten Etage eines grünen Landschaft. Treppen nach links von der alten Zeit war Moos und rutschig. Der Bau des Schlosses, innen, außen und Umgebung wurden mit Modellen gezeigt. Der Hauptplatz befindet sich zwischen den Mauern der Burg gab es Leute, wo sie dich bestrafen entfernt. Nach Abschluss unserer Tour wieder tourten wir alten Burg, die bis zum Schloss beherbergt. Alle Geschäfte, Cafés und Restaurants wurden in Orten zu trinken oder zu trinken umgewandelt. Nachdem wir fertig waren, auf zu bewegen wir Schloss Burg Remscheid Tour.Ziyaret Bilgileri/Online
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret9963